Administracja Sklep WordPress cennik

Pomoc i wsparcie techniczne nad sklepu internetowym – administracja i bieżąca pomoc w obsłudze WordPressa. Z nami Twój sklep WordPress w dobrych rękach. Poznaj nasze pakiety!

Pakiety administracjiWsparcie sklep WordPress

Administracja sklep WordPress cennik

Poznaj nasze kompleksowy pakiet usług związanych z administrowaniem i aktualizacją sklepu WordPress. Zakres prac obejmuje działania związane z bieżącą administracją, bezpieczeństwem, rozwójem funkcjonalości, zmianami tręści oraz aktualizacją wyglądu sklepu WordPress.

Administracja sklep WordPress

Zapewniamy bezpieczeństwo i ciągłość działania sklepu WordPress. Oferujemy 3 pakiety wsparcia sklepuWordPress. Dla wymagających oferujemy usługi dedykowane, dopasowane do potrzeb. Sprawdź szczegóły oferty i wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie.

Pakiety administracja WordPress

MAŁY SKLEP
Administracja – Start

Pakiet Start – idealny dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. Podstawowy pakiet wsparcia zapewniający pełną obsługę w zakresie aktualizacji i bezpieczeństwa.

od 160 zł mies.

Podana cena jest ceną netto
 • Aktualizacje WordPress i wtyczek – 2 raz w miesiącu

 • Zabezpieczenia WordPress

 • Mailowa obsługa zgłoszeń

DUŻY SKLEP
Administracja – Pro

Pakiet PRO – specjalne rozwiązanie dla wymagających, dopasowane do Twojego sklepu. Wsparcie administracyjne zapewniający pełną obsługę w zakresie aktualizacji i bezpieczeństwa.

od 260 zł mies.

Podana cena jest ceną netto
 • Aktualizacje WordPress i wtyczek – 4 raz w miesiącu

 • Zabezpieczenia WordPress

 • Mailowa obsługa zgłoszeń + SMS

WSPARCIE GODZINOWE
Wsparcie Eksperta

Dodatkowe wsparcie Eksperta – usługa w pełni dedykowana do potrzeb sklepów WooCommerce. Potrzebujesz dodatkowy pakiet wsparcia i rozwoju sklepu WordPress WooCommerce.

od 50 zł godz.

Podana cena jest ceną netto
 • Edycja WooCommerce (dodawanie i edycja treści, projekty grafik do sklepu) – 50 zł/godz.

 • Wsparcie WooCommerce (rozwój i modyfikacje sklepu, front-end-development) – 90 zł/godz.

 • WooCommerce Development (prace programistyczne PHP) – 140 zł/godz.

Dodatkowe Wsparcie 24/7

Opieka nad sklepem WooCommerce 24/7 to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci czuć się bezpiecznie. W ramach usługi masz wsparcie naszego doświadczonego zespołu, który w trybie 24/7 będzie odpowiadał na Twoje pytania i ewentualne problemy ze sklepem

DODATKOWY PAKIET
Wsparcie 24/7

Dodatkowe wsparcie Eksperta 24/7 dla usługi Administracji sklepu WooCommerce

od 860 zł mies.

Podana cena jest ceną netto
 • Wsparcie 24/7

 • Czas reakcji do 2 h

 • do 7 godzin miesięcznie

 • Obsługa zgłoszeń i pytań klienta tylko e-mail + SMS

DODATKOWY PAKIET PRO
Wsparcie 24/7 PRO

Dodatkowe wsparcie Eksperta 24/7 dla usługi Administracji sklepu WooCommerce

od 1680 zł mies.

Podana cena jest ceną netto
 • Wsparcie 24/7

 • Czas reakcji do 1 h

 • do 14 godzin miesięcznie

 • Obsługa zgłoszeń i pytań klienta tylko e-mail + SMS

Jak działa administracja sklep WordPress?

Nasz zespół czuwa nad sprawnością działania oraz bezpieczeństwem Twojego sklepu WordPressa. W zależności od wybranego pakietu, otrzymasz stałą pulę godzin do wykorzystania na dowolne prace rozwojowe Twojej sklepu WordPress. Dodatkowo masz możliwość elastycznego rozszerzenia pakietu lub przeniesienia go na kolejny miesiąc.

W ramach stałego abonamentu Administracja WordPress otrzymasz do dyspozycji dedykowanych specjalistów: Administrator WordPress, WordPress Developer, Web Designer, Grafik.

Wystarczy, że zalogujesz się do systemu HelpDesk i zlecisz nam nowe zadanie. Otrzymasz bieżące powiadomienia mailowe dotyczące statusu realizacji.

Administracja WordPress – cennik

Cennik obowiązuje przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy. Przy umowie na 6 miesięcy Pakiet Starter = 150 PLN/msc, Pakiet PRO = 300 PLN/msc, Pakiet Ekspert = 450 PLN/msc.

Liczba godzin pracy specjalisty określone jest w ramach wybranego pakietu. Godziny poza pakietem płatne dodatkowo 50 zł/godz.

Dostęp do systemu zgłoszeń jest możliwa trzema kanałami: HelpDesk on-line, mail lub telefon w zależności od pakietu wsparcia.

Ostateczna cena uzależniona jest od wyniku audytu sklepu internetowej. W przypadku komercyjnych, płatnych motywów i wtyczek wymagane jest dostarczenie licencji pozwalającej na pobranie aktualizac

Poznaj nas i pracuj z nami!

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy organicznie w Google, administrujemy, opiekujemy się WordPressem, wdrażamy indywidualne rozwiązania developerskie.

Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową odnośnie sklepu internetowego WordPress WooCommerce.