Aplikacja mobilna WooCommerce

Prowadź swój sklep gdziekolwiek jesteś. Zarządzaj swoją firmą z dowolnego miejsca dzięki aplikacji mobilnej WooCommerce. Dodawaj produkty, zarządzaj zamówieniami i obserwuj kluczowe statystyki w czasie rzeczywistym.

Prowadź swój sklep gdziekolwiek jesteś

Zarządzaj swoją firmą z dowolnego miejsca dzięki aplikacji mobilnej WooCommerce. Dodawaj produkty, zarządzaj zamówieniami i obserwuj kluczowe statystyki w czasie rzeczywistym.

Zarządzaj produktami

Dodawaj, edytuj i publikuj produkty bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Zapisuj swoje pomysły na produkty jako wersje robocze na później.

Otrzymuj powiadomienia

Dzięki aplikacji nigdy nie przegapisz zamówienia ani opinii produktu. Możliwość włączenia powiadomień z dzwonkiem w czasie rzeczywistym przy każdej nowej sprzedaży.

Zarządzaj zamówieniami

Od zakupu do realizacji – zarządzaj całym procesem zamówienia za pośrednictwem aplikacji. Przewijaj podsumowania lub wyszukuj według klienta czy numeru zamówienia. Stuknij w szczegóły, aby zobaczyć szczegółowe dane, rozpocząć realizację i zmienić status zamówienia.

Obserwuj statystyki

A aplikacji mobilnej WooCommerce zobaczysz na pierwszy rzut oka, które produkty sprzedają się najlepiej. Śledź przychody, liczbę zamówień i dane dotyczące odwiedzających według tygodnia, miesiąca i roku.

Tryb ciemny

Ciemna Strona nigdy nie wyglądała tak dobrze. Przełącz się na elegancką alternatywną kolorystykę, która nie męczy oczu i wróć do zarządzania swoim sklepem WordPress.

Przełączaj się między sklepami

Prowadzisz więcej niż jeden sklep? Przełączaj się między stronami w ciągu kilku sekund i miej pod ręką wszystkie informacje.

Usługi sklep WordPress

Chcesz stworzyć lub rozwijać sklep internetowy bazujący na platformie WordPress WooCommerce. Poznaj nasze usługi sklep WordPress i napisz do nas!

Audyt Sklepu WordPress

od 360 zł

Usługa audytu sklepu internetowego WordPress

Pozycjonowanie Sklep WordPress

350 zł

Pozycjonowanie organiczne SEO sklepu internetowego WordPress

Administracja Sklep WordPress

160 zł

Usługa administracji sklepu internetowego WordPress

Wsparcie Sklep WordPress

50 zł godz

Usługa wsparcia i rozwoju sklepu internetowego WordPress

Poznaj nas i stwórz z nami sklep WordPress!

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe WordPress WooCommerce, administrujemy, wspieramy rozwój sklepu, dbamy o pozycję w Google. Tworzymy dedykowane wtyczki WooCommerce.

Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas maila kontakt@sklepwordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie projektu sklepu WordPress lub innej usługi WordPress.