Konfigurator produktu WooCommerce

Daj klientom Twojego sklepu dodatkową możliwość dowolnego konfigurowania produktów.

Konfigurator produktuInne rozszerzenia WooCommerce

Konfigurator produktu WooCommerce

Konfigurator produktu w sklepie WordPress WooCommerce to ciekawa funkcjonalność dla wielu branż e-Commerce. Takie rozwiązanie możemy dla ciebie wdrożyć w postaci dedykowanego kreatora produktu. Personalizacja produktów to nie tylko rozwiązanie dla tzw. produktów na wymiar, ale także możliwość zaawansowanego komponowania skomplikowanych produktów z praktycznie nie ograniczonymi możliwości konfiguracji.

Elastyczność platformy WordPress WooCommerce pozwala wprowadzić funkcjonalność kreatora produktu stosunkowo niskim kosztem dzięki gotowym wtyczkom. Jeżeli Twój sklep internetowy wymaga dedykowanego rozwiązania konfiguratora możemy dla Ciebie napisać rozszerzenia dopasowane do potrzeb indywidualnych. Za pomocą naszych dedykowanych rozwiązań klient w Twoim sklepie może nie tylko komponować produkt, ale również wycenić produkt dzięki specjalnym akcją, które wykonuje niezbędne wyliczenia na podstawie wybranych opcji produktu.

Korzyści konfiguratora produktu

Dzięki konfiguratorowi produktu można dostosować w zasadzie wszystko. Konfigurator produktu WooCommerce umożliwia tworzenie i komponowania produktów za pomocą zaawansowanych zmiennych. Możesz zaoferować swoim klientom zmiany tekstur, komponentów, kolorów z możliwością kalkulatora wycen.

 • Wizualny edytor produktu
 • Komponenty
 • Tekstury i kolory
 • Kalkulator wyceny


Konfigurator produktu WooCommerce

Konfigurator produktu

Rozszerzenie funkcji konfiguratora produktu w sklepem WordPress WooCommerce. Oferujemy funkcję konfiguratora produktu dla sklepów WordPress. Pomoc, wsparcie techniczne, bieżąca pomoc w budowie i obsłudze sklepu WordPress WooCommerce.

1450 zł

 • Rozszerzenie sklepu WordPress + WooCommerce o funkcje konfiguratora produktu

 • Rozszerzenie bez pakietu sklepu 1550 PLN

 • Kalkulator odpowiada za dynamiczne obliczenie kosztu konfigurowanego produktu na podstawie wybranych jego opcji.

 • Kreator odpowiada za konfigurację wizualną produktu, jego kolor, teksturę, komponenty i inne dedykowane opcje produktu.

Konfigurator produktu PRO

Rozszerzenie funkcji konfiguratora produktu PRO w sklepem WordPress WooCommerce. Oferujemy dedykowaną funkcję tworzenia konfiguratora produktu dla sklepów WordPress. Pomoc, wsparcie techniczne, bieżąca pomoc w budowie i obsłudze sklepu WordPress WooCommerce.

4200 zł

 • Rozszerzenie sklepu WordPress + WooCommerce o funkcje konfiguratora produktu PRO

Kalkulator produktu PRO

Rozszerzenie kalkulator produktu PRO. Oferujemy funkcję kalkulator wyceny według formuły i opcji produktu dla sklepów WordPress. Pomoc, wsparcie techniczne, bieżąca pomoc w budowie i obsłudze sklepu WordPress WooCommerce.

1400 zł

 • Dedykowany kalkulator wyceny według formuły i opcji produktu

 • Rozszerzenie sklepu WordPress + WooCommerce o funkcje kalkulatora produktu PRO

Usługi sklep WordPress

Chcesz stworzyć lub rozwijać sklep internetowy bazujący na platformie WordPress WooCommerce. Poznaj nasze usługi sklep WordPress i napisz do nas!

Audyt Sklepu WordPress

od 360 zł

Usługa audytu sklepu internetowego WordPress

Pozycjonowanie Sklep WordPress

350 zł

Pozycjonowanie organiczne SEO sklepu internetowego WordPress

Administracja Sklep WordPress

160 zł

Usługa administracji sklepu internetowego WordPress

Wsparcie Sklep WordPress

50 zł godz

Usługa wsparcia i rozwoju sklepu internetowego WordPress

Blog sklep WordPress

Baza wiedzy sklepy internetowe – Poradnik WordPress WooCommerce – E-Commerce – Pozycjonowanie SEO

Co to jest WooCommerce?

Co to jest WooCommerce i dlaczego platforma WordPress WooCommerce jest idealnym narzędziem do stworzenia Twojego sklepu internetowego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w naszym poradniku „WooCommerce –[…]

Ile kosztuje sklep internetowy WordPress?

Chcesz założyć sklep WordPress? Możesz spotkać różne opinie dotyczące kosztów uruchomienia takiego przedsięwzięcia. Ile kosztuje sklep internetowy WordPress, co ma na to wpływ i jaka czeka Cię inwestycja? Istnieje wiele[…]

Jak założyć sklep internetowy?

Dlaczego warto założyć sklep internetowy? E-Commerce rozwija się bardzo szybko w Polsce i na świecie. Co druga złotówka wydana przez Polaków trafia do e-sklepów. Taka dynamika rozwoju rynku e-Commerce to[…]

Poznaj nas i pracuj z nami!

Projektujemy strony internetowe WordPress, sklepy internetowe WooCommerce, pozycjonujemy organicznie w Google, administrujemy, opiekujemy się WordPressem, wdrażamy indywidualne rozwiązania developerskie.

Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas, aby otrzymać informację cenową odnośnie sklepu internetowego WordPress WooCommerce.