Agencja WordPress kontakt

Projektujemy responsywne sklepy internetowe na platformie WordPress WooCommerce. Sklep WordPress nie jest zwykłym sklepem internetowym, ale platformą, z którą będziesz móc rozwijać biznes e-Commerce w przyszłości.

Wyceń sklep WordPressSklepy WordPress cennik

Zaprojektuj z nami Twój sklep WordPress

Profesjonalna usługa projektowania sklepów WordPress. Poznaj nasze pakiety, integracje, rozszerzenia i zamów sklep internetowy.

Kontakt

Cenimy sobie możliwość bezpośredniego kontaktu i rozmowy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Napisz do nas, żeby otrzymać informację cenową lub wyślij brief. Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 48h.

Projektujemy profesjonalne strony internetowe WordPress WooCommerce dla małych, średnich, dużych firm, marek i instytucji. Tworzymy małe, gotowe sklepy internetowe oraz duże, profesjonalne dedykowane sklepy e-Commerce na bazie platformy WooCommerce. Wszystkie nasze projekty zarówno strony, jak i sklepy administrujemy oraz rozwijamy zgodnie z potrzebami i wizją Klienta. Znamy się na SEO i jesteśmy skuteczni w pozycjonowaniu w Google. Dbamy o media społecznościowe i wizerunek w internecie. Tworzymy kompleksowe kreacje, projekty graficzne i identyfikacje wizualne.

Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy. Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, napisz do nas maila na kontakt@sklepwordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie Twojego projektu lub użyj formularz kontaktowy.


DANE KONTAKTOWE

ul. Piotrkowska 101, 90-425 Łódź
Telefon: 730 170 330
Email: kontakt@sklepwordpress.com

Napisz do nas

  Indywidualny projekt

  Oferujemy niestandardowe projekty sklepów internetowych, przeprojektowanie i migrację istniejących sklepów na WordPress

  Bezpieczne i szybkie

  Projektujemy bezpieczne, szybkie, spersonalizowane sklepy internetowe dla każdego rodzaju projektu oraz branży

  Przyjazne Google

  Tworzymy sklepy internetowe zaprojektowane, tak aby były dopasowane do trendów i potrzeb klienta oraz spełniały standardy SEO w wyszukiwarce Google

  Jak tworzymy sklepy internetowe?

  Masz pytanie na temat tworzenia sklepu internetowego? Przeczytaj najczęstsze pytania i odpowiedzi na ten temat. Jeżeli, masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości – napisz do nas lub wypełnij formularz kontaktowy. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby uzyskać więcej informacji i zaczniemy tworzyć Twój sklep internetowy.

  • Ile kosztuje sklep internetowy WordPress?

   Nasze usługi projektowania i tworzenia sklepów internetowych zaczynają się od 2550 zł netto. Cena sklepu internetowego będzie się różnić w zależności od specyfikacji projektu, dodatkowych funkcjonalności i zewnętrznych integracji ze sklepem. Nasz zespół konsultacyjny pomoże Ci doprecyzować wymagania i przedstawi ofertę dostosowaną do Twoich unikalnych potrzeb.

  • Jaki jest średni czas tworzenia sklepu WordPress?

   Nasz średni czas realizacji projektu to 2-6 tygodni, choć czasami może się to wydłużyć ze względu na złożoność Twojego projektu. Masz krótszy czas na stworzenie sklepu? Wszystko można przyspieszyć, napisz do nas, a my pomożemy Ci z projektem sklepu internetowego.

  • Kto pracuje nad projektem sklepu WordPress?

   Mamy zespół specjalistów od WordPress WooCommerce, który zajmie się Twoim projektem od początku do końca. Będziesz mieć dedykowanego opiekuna projektu, który zbierze Twoją opinię i ułatwi proces rozwoju. W skład zespołu wchodzą doświadczeni eksperci, którzy zaprojektują i zbudują Twój sklep internetowy WordPress WooCommerce, aby dopasować ją do Twoich konkretnych potrzeb i celów. Są to graficy, web designerzy, projektanci UX/UI, front-end, back-end developerzy WordPress i WooCommerce oraz specjaliści od pozycjonowania SEO i SEM

  • Czy po zakończeniu prac jestem właścicielem mojego sklepu?

   Tak, sklep jest Twój po jej zakończeniu. Możesz dodawać, edytować treści, produkty i nie tylko, a wszystko to dzięki platformie WordPress WooCommerce. Sklep internetowy jest Twoją własnością, ponieważ będzie umieszczona na Twoim serwerze lub w polecanej przez nas firmie hostingowej The Camels. Tylko ty masz dostęp do plików źródłowych strony sklepu i są one Twoją własnością.

  Usługi sklep WordPress

  Chcesz stworzyć lub rozwijać sklep internetowy bazujący na platformie WordPress WooCommerce. Poznaj nasze usługi sklep WordPress i napisz do nas!

  Audyt Sklepu WordPress

  od 360 zł

  Usługa audytu sklepu internetowego WordPress

  Pozycjonowanie Sklep WordPress

  350 zł

  Pozycjonowanie organiczne SEO sklepu internetowego WordPress

  Administracja Sklep WordPress

  160 zł

  Usługa administracji sklepu internetowego WordPress

  Wsparcie Sklep WordPress

  50 zł godz

  Usługa wsparcia i rozwoju sklepu internetowego WordPress