15 wrz 2020
2 minuty

Motyw Storefront

WooCommerce Storefront to intuicyjny i elastycznybezpłatny motyw. WordPress oferujący głęboką integrację z WooCommerce. Idealna platforma dla Twojego projektu WooCommerce.

Bezproblemowa integracja WooCommerce

WooCommerce Storefront jest budowany i utrzymywany przez głównych programistów WooCommerce, dzięki czemu możesz mieć pewność, że integracja WooCommerce, rozszerzeń WooCommerce i WooCommerce Storefront jest bezproblemowa.

Nieprzerwany czas pracy strony ma ogromne znaczenie dla każdej witryny eCommerce. Pożegnaj się ze strachem przed konfliktami między motywem a wtyczką podczas głównych aktualizacji WooCommerce.


Potężne dęby wyrastają z małych żołędzi

Nasza platforma ma solidne fundamenty. Oparty na popularnym motywie Underscores używanym przez Automattic dla wszystkich motywów w WordPress.com, ma responsywny układ, elastyczny i zagnieżdżony system siatki oraz lepszą wydajność SEO.

Wybierz swój własny styl

WooCommerce Storefront jest czysty i prosty w założeniu. Idealny punkt wyjścia do dostosowania i dopasowania marki i sklepu pod własny styl. Niezależnie od tego, czy używasz ustawień WordPressa, niestandardowej wtyczki, czy motywu potomnego.

Wszystkie motywy WooCommerce Storefront obejmują

 • Optymalizacja wyszukiwarki
  Witryna WooCommerce Storefront została zbudowana z poprawnym znacznikiem schematu, aby poprawić wydajność SEO witryn
 • Integracja z WooCommerce
  Bezproblemowa integracja z rdzeniem WooCommerce i kilkoma rozszerzeniami WooCommerce.
 • Wystarczająco dużo opcji wyświetlania
  Zmień wygląd swojego sklepu za pomocą kilku kliknięć i zobacz swoje poprawki w czasie rzeczywistym.
 • Responsywny
  Niezależnie od tego, czy oglądasz sklep na komputerze, czy na urządzeniu przenośnym, będzie on pięknie się dostosowywać i wyświetlać.
 • Strona główna skupiona na eCommerce
  Wyświetlaj kategorie produktów, najnowsze lub polecane produkty. Promocje oraz produkty najwyżej oceniane.
 • Gotowy do dostępności
  Motyw WooCommerce Storefront jest przystosowany i zoptymalizowany, abyś mógł docierać do jak największej liczby odbiorów.