Rozszerzenia sklep WordPress Pozycjonowanie SEO

Dostosuj i rozszerzaj. Od sklepu internetowego, przez dropshipping, czy sklep B2B, WooCommerce jest w pełni konfigurowalny. Dodamy funkcje i rozszerzymy funkcjonalność Twojego sklepu WordPress za pomocą integracji i rozszerzeń do WooCommerce.

Wszystkie rozszerzeniaZamów rozszerzenie

Pozycjonowanie SEO
Rozszerzenia sklep WordPress

Stworzenie sklepu WordPress nawet o najbardziej interesującej i oryginalnej ofercie produktowej nie wystarczy, aby odniósł sukces. Aby dotrzeć do klientów, trzeba zoptymalizować sklep do wymagań Googla i zadbać o to, aby był widoczny dla wyszukiwarki. Oznacza to, iż użytkownicy będą mogli odnaleźć Twój sklep internetowy za pomocą wyszukiwarki.

Sklep WordPress WooCommerce jest najbardziej konfigurowalną i przyjazną SEO platformą e-Commerce do budowania biznesu i sklepów internetowych. Dzięki rozszerzeniom Pozycjonowanie SEO możesz uzyskać dodatkowe funkcjonalności i optymalizować codzienną pracę.

Zwiększ zasięg i sprzedaż w Twoim sklepie internetowym, wybierając dodatkowe rozszerzenia i funkcjonalności. Dzięki temu sklep internetowy będzie dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań użytkowników.

Sklepy internetowe realizujemy w systemie modułowym, pozwalając na nieograniczone możliwości integracyjne.

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonujemy SEO sklepy oparte o WordPress WooCommerce. Redagujemy treści podstron i artykuły bloga, aby były przyjazne wyszukiwarce Google i dobrze się pozycjonowały.

Podstawowe SEO

już 100 zł

Indeksowanie strony w Google, Search console, mapa strony, itd.

Optymalizacja WooCommerce

od 250 zł

Indeksowanie strony w Google, Search console, mapa strony, itd.

SEO WooCommerce

od 400 zł

Audyt sklepu i analiza treści, wdrożenie narzędzi SEO, wsparcie SEO.

Google Analytics

już 80 zł

Sprawdź statystyki Google Analytics w Twoim sklepie internetowym i generuj raporty.

System modułowy sklepu WordPress

Sklepy internetowe WordPress realizujemy w systemie modułowym. Pozwala to na nieograniczone możliwości rozbudowy o nowe funkcje w przyszłości. Tworząc sklep internetowy WordPress dla Twojej firmy jesteśmy w stanie wdrożyć nowe funkcje, rozszerzenia, moduły, które pozwolą przyspieszyć pracę, zwiększy sprzedaż lub podjąć działania, na które dotąd nie miałeś czasu.

Modyfikuj Twój sklep e-Commerce dzięki rozszerzeniom do WooCommerce. Rozszerzając sklep o dodatkowe funkcjonalności, przyciągniesz więcej klientów do Twojego sklepu i poprawisz konwersję. Zautomatyzuj proces zakupowy tak, żeby był użyteczny również dla Ciebie. WooCommerce pozwalało Ci w łatwy sposób na dodawanie kolejnych rozszerzeń, które będziesz używać w codziennej pracy.

Poznaj nas i stwórz z nami sklep WordPress!

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe WordPress WooCommerce, administrujemy, wspieramy rozwój sklepu, dbamy o pozycję w Google. Tworzymy dedykowane wtyczki WooCommerce.

Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas maila kontakt@sklepwordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie projektu sklepu WordPress lub innej usługi WordPress.