Sklepy WordPress Bydgoszcz

Sklepy WordPress Bydgoszcz

Oferujemy kompleksowe tworzenie sklepów opartych o WordPress i WooCommerce od projektu, przez optymalizację treści, wdrożenia, administrację po pozycjonowanie w Google. Możliwości systemu WordPress są bardzo duże, a my jako Agencja WordPress i e-Commerce znamy go jak nikt inny.

Zajmujemy się projektowaniem i administracją sklepów WordPress, tworzeniem dedykowanych treści, wdrażaniem najnowszych technologii, a także pozycjonowaniem SEO. Tworzymy profesjonalne, responsywne sklepy internetowe dostosowane do różnych odbiorców i urządzeń, które właśnie używają: smartfony, tablety, komputerów stacjonarnych i laptopy.


Dlaczego sklep WordPress WooCommerce?

WooCommerce to rozwiązanie nawet dla dużych sklepów o dużym natężeniu ruchu. Sklepy internetowe o dużym natężeniu ruchu potrzebują oczywiście zaawansowanych funkcji sprzedaży. WooCommerce daje Ci te same funkcje i elastyczność, które spotkasz w największy sklepach e-Commerce.

W sklepie WooCommerce możesz dostosować absolutnie wszystko, ponieważ:

Sklep jest Twoją własnością

Z WooCommerce, podejmujesz własne decyzje dotyczące rozwoju Twojego e-Biznesu w przyszłości. Twój sklep i dane należą do ciebie. Zawsze masz kontrolę nad tym, gdzie twoje dane są przechowywane i jak mogą być używane. Sklep hostujesz w dowolnym miejscu i nie musisz wynajmować sklepu od platformy abonamentowej.

Open source nie ma ograniczeń

Otwarte źródło kodu oznacza, że możesz dodać dowolną funkcję do sklepu i sprzedawać produkty, subskrypcje i rezerwacje bez ograniczeń. WooCommerce nie ogranicza Cię do oferowanych szablonów i narzędzi e-Commerce. Możesz zaprojektować swój sklep samodzielnie lub współpracując z agencją tak, aby spełniał Twoje oczekiwania i klientów.

Nieskończone możliwości rozwoju

WooCommerce bezproblemowo połączysz z licznymi integracjami marketingowymi, płatnościami, wysyłkami, które już znasz i którym ufasz. Możesz kupić każdy rodzaj funkcjonalności w oficjalnym sklepie WooCommerce Marketplace lub skorzystać setki innych rozszerzeń. Masz pewność, że znajdzie się rozwiązanie dla każdej Twojej potrzeby.


Napisz do nas

Prowadzisz biznes lub mieszkasz w Bydgoszczy i szukasz twórcy sklepu internetowego? Stworzymy dla Ciebie profesjonalny sklep WordPress.

Szukasz wykonawcy nowoczesnego sklepu WordPress w Bydgoszczy opartego o system zarządzania treścią WordPress, dostosowanego do urządzeń mobilnych i wsparciem technicznym, niezawodnego sklepu internetowego WordPress WooCommerce, pozycjonowania SEOoptymalizacji sklepu i treści do pozycjonowania w Google, skutecznego działania w mediach społecznościowych, strategii i stałej obsługi Fanpage’a na Facebook’u; napisz lub zadzwoń.

Obsługujemy Klientów w Bydgoszczy i całej Polsce w sposób kompleksowy od projektu sklepu WordPress przez grafikę po reklamę w internecie i pozycjonowanie Google.

Ponadto zajmujemy się administrowaniem sklepów WordPress, bezpieczeństwem sklepów WordPress, tworzeniem kopii zapasowych, audytem sklepu i SEO, monitorowaniem Twojego sklepu WordPress i konkurencji.


  Sklepy WordPress Bydgoszcz cennik

  Zaprojektujemy sklep WordPress dla Ciebie, dla Twojej firmy lub marki. Dlatego taki projekt wymaga indywidualnej wyceny lub dopasowania pakietu sklepu internetowego WordPress WooCommerce. Poznaj nasze pakiety lub zapytaj o sklep dedykowany WordPress.

  NAJLEPSZY NA START
  Sklep na Start

  Najlepszy pakiet sklepu internetowego na Start! Sklep internetowy WordPress to idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących elastyczność, chcących rozpocząć biznes online.

  już 2150 zł

  Podana cena jest ceną netto
  • Projekt str. głównej

  • 1 modyfikacja projektu

  • Dodatkowy projekt str. głównej + 10%

  • Czas realizacji do 15 dni

  NAJLEPSZY DLA MAŁYCH FIRM
  Mały biznes

  Idealny pakiet dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep, który w dowolnej chwili możesz zmienić lub dodać nowe funkcje.

  od 3550 zł

  Podana cena jest ceną netto
  • Projekt str. głównej

  • 2 modyfikacje projektu

  • Dodatkowy projekt str. głównej + 10%

  • Czas realizacji do 20 dni

  NAJLEPSZY DLA FIRM
  Mały Biznes Plus

  Napędzaj Twój biznes dzięki sklepowi WordPress. Sprzedawaj produkty lub usługi dzięki tej wszechstronnej platformie. Plan jest rozszerzalny, więc będzie rosnąć z Tobą w miarę rozwoju firmy.

  od 4550 zł

  Podana cena jest ceną netto
  • Projekt str. głównej

  • 3 modyfikacje projektu

  • Dodatkowy projekt str. głównej + 10%

  • Czas realizacji do 20 dni

  POCZĄTKUJĄCY ECOMMERCE
  ECOMMERCE PLUS

  Masz już doświadczenie w e-Commerce i potrzebujesz nowy e-sklep lub chcesz przenieść działania Twojej firmy do internetu. Pakiet Firma PLUS to idealnie rozwiązanie aby zwiększyć sprzedaż.

  od 5550 zł

  Podana cena jest ceną netto
  • Indywidualny projekt str. głównej

  • 4 modyfikacje projektu

  • Projekt karty produktu

  • Dodatkowy projekt str. głównej + 10%

  • Czas realizacji do 30 dni

  NAJLEPSZY DLA WYMAGAJĄCYCH
  ECOMMERCE PRO

  Konkuruj z najlepszymi sklepami. W pakiecie otrzymasz kompleksowo zaprojektowany, unikalny, wyróżniający się sklep. Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań napisz do nas!

  od 7150 zł

  Podana cena jest ceną netto
  • Indywidualny projekty str. głównej

  • 6 modyfikacji wybranego projektu

  • Indywidualny projekt karty produktu

  • Dodatkowy projekt str. głównej + 10%

  • Czas realizacji do 30 dni

  INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA
  ECOMMERCE Premium

  Jeżeli potrzebujesz specjalnych rozwiązań dla sklepu internetowego to pakiet Premium jest platformą do rozwoju Twoich indywidualnych działań w eCommerce.

  od 9350 zł

  Podana cena jest ceną netto
  • Indywidualny projekt str. głównej

  • 8 i więcej modyfikacji

  • Indywidualny projekt karty produktu

  • Dodatkowy projekt str. głównej + 10%

  • Czas realizacji do 40 dni

  Usługi sklep WordPress

  Chcesz stworzyć lub rozwijać sklep internetowy bazujący na platformie WordPress WooCommerce. Poznaj nasze usługi sklep WordPress i napisz do nas!

  Audyt Sklepu WordPress

  od 360 zł

  Usługa audytu sklepu internetowego WordPress

  Pozycjonowanie Sklep WordPress

  350 zł

  Pozycjonowanie organiczne SEO sklepu internetowego WordPress

  Administracja Sklep WordPress

  160 zł

  Usługa administracji sklepu internetowego WordPress

  Wsparcie Sklep WordPress

  50 zł godz

  Usługa wsparcia i rozwoju sklepu internetowego WordPress

  Poznaj nas i stwórz z nami sklep WordPress!

  Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe WordPress WooCommerce, administrujemy, wspieramy rozwój sklepu, dbamy o pozycję w Google. Tworzymy dedykowane wtyczki WooCommerce.

  Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas maila kontakt@sklepwordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie projektu sklepu WordPress lub innej usługi WordPress.