Zalety i wady sklepu WordPress

Elastyczna platforma eCommerce. Zbudowana na WordPressie.

Niezależnie od tego, czy zakładasz firmę, przenosisz istniejący sklep stacjonarny do internetu, czy projektujesz sklepy dla klientów, zacznij szybko i stwórz dokładnie taki sklep WordPress, jaki chcesz. Poznaj zalety i wady sklepu WordPress.

Zalety i wady sklepu WordPress

WordPress daje wszystko, czego potrzebujesz, aby otworzyć swój sklep internetowy. Dlatego na tej elastycznej platforma eCommerce typu open-source zbudujemy dokładnie taki sklep, jaki chcesz dla Ciebie. Dzięki temu wpisowi poznasz zalety i wady sklepu WordPress.


Elastyczne i bezpieczne płatności

WooCommerce może akceptować karty kredytowe, przelewy bankowe i płatności przy odbiorze. Poza domyślnymi płatnościami można podłączyć bramki płatności, w tym Stripe, PayPal, Square i Amazon Pay. Obsługiwane są również Apple Pay, Google Pay, subskrypcje i depozyty.

Aplikacja mobilna WooCommerce

Prowadź swój sklep gdziekolwiek jesteś. Zarządzaj swoją firmą z dowolnego miejsca dzięki aplikacji mobilnej WooCommerce. Dodawaj produkty, zarządzaj zamówieniami i obserwuj kluczowe statystyki w czasie rzeczywistym.

Integracje WooCommerce

Dostosuj i rozszerzaj. Od sklepu internetowego, przez dropshipping, czy sklep B2B, WooCommerce jest w pełni konfigurowalny. Dodamy funkcje i rozszerzymy funkcjonalność Twojego sklepu WordPress za pomocą integracji i rozszerzeń do WooCommerce.

Sprzedawaj co chcesz

Od prostych produktów i umawiania wizyt po treści cyfrowe dostępne tylko dla zarejestrowanych – w sklepie WordPress możesz sprzedawać wszystko. Pozwól klientom wybierać spośród niekończących się wariantów produktów, opcji subskrypcji, pojedynczych produktów lub pakietów.

Uzyskaj pomoc

Obszerna dokumentacja ułatwia korzystanie ze sklepu WordPress, a publiczne forum pomocy technicznej może pomóc w przypadku pytań. Aby uzyskać pomoc i rozwiązywanie problemów, możesz porozmawiać z dedykowanym zespołem wsparcia.

Promuj swój sklep WordPress

Zwiększ sprzedaż, umieszczając produkty w Google Shopping, promując swój sklep na Facebooku lub wysyłając newsletter do klientów za pomocą Mailchimp. Śledź i raportuj swoje działania marketingowe za pomocą Google Analytics.

Sprzedawaj światu

Uczyń swój sklep WordPress bardziej przyjaznym dla klienta dzięki wielojęzycznej treści i cenom w wielu walutach. WooCommerce jest w 100% przetłumaczony na 24 języki, w tym duński, ukraiński i polski.

Poznaj nas i stwórz z nami sklep WordPress!

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe WordPress WooCommerce, administrujemy, wspieramy rozwój sklepu, dbamy o pozycję w Google. Tworzymy dedykowane wtyczki WooCommerce.

Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas maila kontakt@sklepwordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie projektu sklepu WordPress lub innej usługi WordPress.