Gotowy sklep internetowy

Szukasz rozwiązanie na gotowy sklep internetowy? Co jest dla Ciebie najważniejsze w Twoim nowym sklepie internetowym: jakość, cena wykonania, funkcjonalności sklepu, atrakcyjna grafika i UX?

Gotowy sklep internetowy WordPress

Sklep WordPress jest stworzony dla Ciebie! Główną zaletą WordPressa jest prostota i intuicyjność, dlatego w oparciu o WordPressa pracuje ponad 30% stron internetowych na świecie. Ponad 60 milionów użytkowników nie może się mylić. Dołącz z nami i otwórz swój własny gotowy sklep WordPress.

Intuicyjna obsługa

Masz pełną kontrolę nad sklepem WordPress, od podatków, przez stany magazynowe, do kont klientów. Możesz dodawać i usuwać rozszerzenia, zmienić wygląd i ustawienia.

Pomocne statystyki

W łatwy sposób śledź swoje działania i sprzedaż, zbieraj informacje, które mogą wpływać na wydajność Twojego gotowego sklepu WordPress i które przyczynią się do wzrostu sprzedaży.

Proste zamówienia

Proces składania zamówień jest szybki i intuicyjny. W gotowym sklepie WordPress możesz sprzedawać dowolne produkty, usługi czy produkty wirtualne.

Gotowy sklep internetowy WordPress to

Szybkość

W e-Commerce szybkość ładowania sklepu jest bardzo ważna. Nasza optymalizacja zapewnia szybkie działanie Twojego sklepu, co przełoży się na zwiększenie sprzedaży.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego sklepu i klientów. Zapewniamy certyfikat SSL i poprawną konfigurację sklepu. Aktualizujemy i zabezpieczamy Twój sklep WordPress na bierząco.

Aktualizacje

Wszystkie aktualizacje wtyczek oraz WordPressa bierzemy na siebie. Ty możesz zająć się sprzedażą i marketingiem. Gotowy sklep WordPress jest zawsze aktualny i bezpieczny.

Co możesz sprzedawać w sklepie WordPress?

Produkty fizyczne

W swoim sklepie możesz sprzedawać wszystko. A dzięki grupowaniu, możesz także w łatwy sposób tworzyć zestawy produktów.

Produkty wirtualne i do pobrania

Możesz sprzedawać usługi, e-booki, bilety w wersji PDF i wiele innych. Produkty do pobrania są zabezpieczone hasłem.

Produkty afiliacyjne

WooCommerce umożliwia sprzedaż produktów zewnętrznych/afiliacyjnych i umożliwia zarabianie na prowizji.

Gotowy sklep internetowy WordPress – cennik

Gotowy sklep WordPress posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby od razu rozpocząć sprzedaż w swoim sklepie.

Poznaj wszystkie korzyści gotowego sklepu WordPress:

 • Szybki i bezpieczny sklep gotowy WordPress.
 • Wsparcie WordPress (1 rok).
 • Aktualizacje sklepu i wtyczek (1 rok).
 • Hosting, domena i certyfikat SSL (1 rok).
 • Integracja bramki szybkich płatności online.
 • Integracja wysyłki (Kurier).
 • Możliwość instalacji dodatkowych wtyczek.
GOTOWY SKLEP
Gotowy Sklep

Gotowy sklep internetowy WordPress to idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących elastyczność. Duża ilość dostępnych modułów i wtyczek pozwala dopasować sklep do Twoich potrzeb i klientów.

za 1050 zł

Podana cena jest ceną netto
 • Personalizacja strony głównej za pomocą kolorystyki, slidera i banerów.

 • Integracja bramki Tpay

 • Konfiguracja wysyłek

 • Warianty, atrybuty (np. rozmiar, kolor)

 • Kontakt, Regulamin, Polityka prywatności

 • Pakiet wsparcia – 2 godziny

Demo sklepu WordPress

Intuicyjny i elastyczny sklep WordPress, oferujący kompleksową integrację z WooCommerce. Niezależnie od tego, czy oglądasz swój sklep na komputerze, czy na urządzeniu przenośnym, dostosuje się on i będzie pięknie się prezentował. Poznaj przykładowy sklep WordPress.

Najczęściej zadawane pytania nt. gotowego sklepu internetowego WordPress?

 • Czy gotowy sklep WordPress to rozwiązanie dla Ciebie?

  Gotowy sklep internetowy WordPress to przyjazne narzędzie, które pozwala uniknąć kłopotów związanych posiadaniem sklepu na platformie abonamentowej czy wysokich kosztów prowizji występujących na Allegro.

 • Jaki sklep można prowadzić na gotowym sklepie internetowym?

  Gotowy sklep WordPress jest wykorzystywana do sklepów B2C, B2B, dropshipping, marketplace itd. Sklepy internetowe oparte o rozwiązanie gotowego sklepu internetowego to zarówno duże sklepy realizujące tysiące transakcji dziennie, jak również mniejsze sklepy specjalistyczne. Zobacz nasze przykładowe demo sklepu internetowego WordPress.

 • Czy sklep można dopasować graficznie do identyfikacji wizualnej?

  Tak, gotowy sklep WordPress możesz dopasować używając panel personalizacji sklepu. Standardowo możliwe jest dodanie logotypu, zmiana kolorystyki, czy układu sklepu. Możesz również zlecić bardziej zaawansowanych modyfikacji sklepu naszym grafikom lub web developerom.

 • Jakie formy płatności daje gotowy sklep internetowy WordPress?

  Gotowy sklep internetowy WordPress umożliwia korzystanie z popularnych bramek płatności jak Tpay, Przelewy24, PayU, PayPal, Stripe, Apple Pay itd. Oczywiście klienci sklepu mogą płatność BLIKiem, kartą kredytową, przelewem bankowym, przy odbiorze oraz może skorzystać z zakupów na raty.

 • Jakie wysyłki są możliwe w gotowym sklepie internetowym?

  Gotowy sklep internetowy obsługuje proces wysyłek z poziomu panelu sklepu, umożliwiając wysyłki Paczkomatami InPost, Pocztą Polska, większością firm kurierskich obecnych na rynku, przy udziale brokerów wysyłek jak Furgonetka lub Apaczka.

 • Czy gotowy sklep internetowy może sprzedawać za granicą?

  Używając gotowy sklep internetowy WordPress możesz sprzedawać za granicą. Taki sklep obsłuży dowolną ilość języków i walut. Możesz rownież skorzystać z międzynarodowych płatności jak Stripe lub PayPal, kurierów oraz wielu innych integracji popularnych na całym świecie.

 • Czy gotowy sklep internetowy można zintegrować z Allegro?

  Tak, oczywiście jest to możliwe. Integracja z Allegro jest jednak dodatkowo płatną funkcją. Więcej informacji na ten temat czytaj w zakładce – integracja WooCommerce.

 • Jaki jest koszt prowadzenia gotowego sklepu internetowego?

  Cena zależy od wybranego pakietu sklepu internetowego i zakresu integracji z zewnętrznymi lub doborem funkcjonalności. Większość rozwiązań gotowego sklepu internetowego to standardowe integracje, które zostały uwzględnione w naszych pakietach, jednak niektóre integracje lub funkcjonalności wymagają indywidualnej wyceny.

  Szczegółowy cennik oferowanych przez nas usług znajduje się zakładce integracje i dodatkowe funkcjonalności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Zawsze chętnie pomożemy w wyborze najbardziej dopasowanego rozwiązania dla Twoich potrzeb – kontakt.

 • Czy można przetestować gotowy sklep internetowy?

  Tak, oferujemy możliwość testowania naszej platformy gotowego sklepu internetowego WordPress. W celu uzyskania szczegółowych informacji i dostępu do platformy zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego – kontakt.

 • Czy gotowy sklep internetowy posiada wsparcie techniczne?

  Tak, nasz zespół specjalistów WordPress i WooCommerce jest do Twojej dyspozycji mailowo. Służymy pomocą w zakresie rozwiązywania bieżących problemów, jak również wspieramy w obszarze rozwoju sklepu i bieżącej administracji – administracja | wsparcie.

Usługi sklep WordPress

Chcesz stworzyć lub rozwijać sklep internetowy bazujący na platformie WordPress WooCommerce. Poznaj nasze usługi sklep WordPress i napisz do nas!

Audyt Sklepu WordPress

od 360 zł

Usługa audytu sklepu internetowego WordPress

Pozycjonowanie Sklep WordPress

350 zł

Pozycjonowanie organiczne SEO sklepu internetowego WordPress

Administracja Sklep WordPress

160 zł

Usługa administracji sklepu internetowego WordPress

Wsparcie Sklep WordPress

50 zł godz

Usługa wsparcia i rozwoju sklepu internetowego WordPress

Poznaj nas i stwórz z nami sklep WordPress!

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe WordPress WooCommerce, administrujemy, wspieramy rozwój sklepu, dbamy o pozycję w Google. Tworzymy dedykowane wtyczki WooCommerce.

Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas maila kontakt@sklepwordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie projektu sklepu WordPress lub innej usługi WordPress.