Optymalizacja sklep WordPress

Zoptymalizowany sklep internetowy to większa satysfakcja klientów i większa sprzedaż. Zadbamy o optymalizację i pozycję SEO Twojego sklepu WordPress WooCommerce, poprawimy wyniki wyszukiwania Google i sprawimy, że sklep będzie bardziej przyjazny dla Klientów!

Optymalizacja sklep WordPressAudyt sklep WordPress

Optymalizacja sklep WordPress

Pozycjonujemy i optymalizujemy sklepy oparte o platformę WordPress WooCommerce. Zoptymalizujemy sklep WordPress w Page Speed tak, aby był szybszy i osiągał lepsze wyniki niż Twoja konkurencja.

Dodatkowo przeprowadzimy audyt i optymalizację sklepu pod względem bezpieczeństwa, UX, UI oraz treści SEO. Redagujemy treści podstron i artykuły bloga, aby były przyjazne wyszukiwarce Google i dobrze się pozycjonowały.

Optymalizacja i audyt sklepu WordPress

Zleć profesjonalny audyt sklepu WordPress i dowiedz się jak poprawić wyniki Twojego sklepu w wyszukiwarce Google. Audyt sklepu wskaże błędy, przez które Twój sklep WordPress nie jest poprawnie zoptymalizowana pod względem pozycjonowania SEO i nie może zdobyć lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Pokażemy Ci także jak te błędy naprawić oraz wdrożymy niezbędne zmiany, aby Twój sklep był optymalny i poprawił pozycję w Google. Dowiedz się, co decyduje o pozycji sklepów w wynikach wyszukiwania i jak zadbać o najważniejsze czynniki. Dodatkowo dopasujemy listę sprawdzonych wtyczek, które pozwolą na lepszą optymalizację i pozycjonowanie sklepu WordPress.

Optymalizacja sklep WordPress pakiety

Optymalizacja do pozycjonowania SEO sklepu WordPress WooCommerce cennik to przykładowa kalkulacja ceny wykonania optymalizacji sklepu WordPress wraz z zestawieniem podstawowych czynników wpływających na cenę.

Optymalizacja – Mały sklep

Optymalizacja elementów małego sklepu WordPress

już 400 zł

Podana cena jest ceną netto
 • Audyt strony

 • Cache’owanie strony

 • Optymalizacja elementów strony

Optymalizacja – Duży sklep

Optymalizacja elementów dużego sklepu WordPress

od 600 zł

Podana cena jest ceną netto
 • Audyt strony

 • Cache’owanie strony

 • Optymalizacja elementów strony

Optymalizacja – Sklep Premium

Optymalizacja elementów dużego sklepu WordPress

Zapytaj o cenę

 
 • Audyt strony

 • Cache’owanie strony

 • Optymalizacja elementów strony

Powyższe ceny optymalizacji sklepów internetowych obowiązują przy zamówieniu sklepu internetowego WordPress WooCommerce. Optymalizacja istniejących sklepów internetowych podlega indywidualnej wycenie.

Konfigurator produktu WooCommerce

Konfigurator produktu

Rozszerzenie funkcji konfiguratora produktu w sklepem WordPress WooCommerce. Oferujemy funkcję konfiguratora produktu dla sklepów WordPress. Pomoc, wsparcie techniczne, bieżąca pomoc w budowie i obsłudze sklepu WordPress WooCommerce.

1450 zł

 • Rozszerzenie sklepu WordPress + WooCommerce o funkcje konfiguratora produktu

 • Rozszerzenie bez pakietu sklepu 1550 PLN

 • Kalkulator odpowiada za dynamiczne obliczenie kosztu konfigurowanego produktu na podstawie wybranych jego opcji.

 • Kreator odpowiada za konfigurację wizualną produktu, jego kolor, teksturę, komponenty i inne dedykowane opcje produktu.

Konfigurator produktu PRO

Rozszerzenie funkcji konfiguratora produktu PRO w sklepem WordPress WooCommerce. Oferujemy dedykowaną funkcję tworzenia konfiguratora produktu dla sklepów WordPress. Pomoc, wsparcie techniczne, bieżąca pomoc w budowie i obsłudze sklepu WordPress WooCommerce.

4200 zł

 • Rozszerzenie sklepu WordPress + WooCommerce o funkcje konfiguratora produktu PRO

Kalkulator produktu PRO

Rozszerzenie kalkulator produktu PRO. Oferujemy funkcję kalkulator wyceny według formuły i opcji produktu dla sklepów WordPress. Pomoc, wsparcie techniczne, bieżąca pomoc w budowie i obsłudze sklepu WordPress WooCommerce.

1400 zł

 • Dedykowany kalkulator wyceny według formuły i opcji produktu

 • Rozszerzenie sklepu WordPress + WooCommerce o funkcje kalkulatora produktu PRO

Usługi sklep WordPress

Chcesz stworzyć lub rozwijać sklep internetowy bazujący na platformie WordPress WooCommerce. Poznaj nasze usługi sklep WordPress i napisz do nas!

Audyt Sklepu WordPress

od 360 zł

Usługa audytu sklepu internetowego WordPress

Pozycjonowanie Sklep WordPress

350 zł

Pozycjonowanie organiczne SEO sklepu internetowego WordPress

Administracja Sklep WordPress

160 zł

Usługa administracji sklepu internetowego WordPress

Wsparcie Sklep WordPress

50 zł godz

Usługa wsparcia i rozwoju sklepu internetowego WordPress

Poznaj nas i stwórz z nami sklep WordPress!

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe WordPress WooCommerce, administrujemy, wspieramy rozwój sklepu, dbamy o pozycję w Google. Tworzymy dedykowane wtyczki WooCommerce.

Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas maila kontakt@sklepwordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie projektu sklepu WordPress lub innej usługi WordPress.