Zakupy Google Shopping

Zapewnij wygodę zakupów klientom, którzy szukają produktów dostępnych w Twoim sklepie przez wyszukiwarkę Google. Zamów integrację i sprzedawaj produkty z Twojego sklepu z Zakupy Google Shopping.

Integracja Zakupy GoogleWszystkie integracje

Integracja Zakupy Google Shopping z WordPress

Zakupy Google, znane również jako Google Shopping, to usługa internetowa oferowana przez Google, która umożliwia użytkownikom wyszukiwanie produktów i porównywanie cen oferowanych przez różnych sprzedawców. Sprzedawaj produkty z Twojego sklepu WordPress s usługą Zakupy Google Shopping.

Pokaż Twój sklep WordPress w Zakupy Google Shopping

Zakupy Google Shopping to wyszukiwarka ofert sklepów internetowych stworzona przez Google, która ma pomagać w szybkich zakupach – www.google.com/shopping. Są one często wykorzystywane przez sprzedawców internetowych, którzy chcą zwiększyć swoją widoczność w Internecie i dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.

Jak działają Zakupy Google Shopping?

Użytkownicy Google wprowadzają w oknie przeglądarki zapytania dotyczące produktów, a Google wyświetla wyniki wyszukiwania zawierające zdjęcia produktów, opisy, oceny i ceny. W rezultacie użytkownicy mogą porównywać ceny i wybierać najlepsze oferty przed dokonaniem zakupu. Skorzystaj z tej popularnej i lubianej usługi w Twoim sklepie WordPress.

Produkty ze sklepu WordPress, ich zdjęcia i ceny, a także nazwa Twoje sklepu dzięki Google Merchant Center są wyświetlane osobom szukającym produktów w wyszukiwarce Google, bez względu na urządzenie, z którego korzystają. Płacisz tylko wtedy, gdy kupujący kliknie „reklamę” produktu i przejdzie na stronę Twojego sklepu internetowego.

Zakupy Google Shopping z Merchant Center

Przyciągaj więcej potencjalnych kupujących

Dzięki Zakupy Google Shopping docieraj do klientów, którzy szukają produktów w wyszukiwarce Google i często robią zakupy w Google i w innych miejscach w sieci. Przesyłaj dane produktów ze sklepu WordPress, aby kupujących mogły zobaczyć Twój produkty w sklepie i w internecie.

Kontroluj sposób wyświetlania swoich produktów

Dzięki integracji sklepu WordPress z Merchant Center zawsze podawaj aktualne informacje o produktach. Dzięki integracji klienci znajdą rzeczy, które spełniają ich kryteria i są dostępne w Zakupy Google Shopping. Edytuj dane w Twoim sklepie, a potencjalni klienci zawsze widzieli w reklamach najnowsze informacje w Zakupy Google Shopping.

Kampanie produktowe w Google Ads

Kampanie produktowe pomagają promować Twoje produkty, ponieważ dostarczają użytkownikom wyszukiwarki Google szczegółowych informacji o tym, jakie produkty sprzedajesz, jeszcze zanim klikną oni Twoją reklamę. Korzystając z narzędzi Google dostosowanych do potrzeb handlu detalicznego, będziesz w stanie śledzić efektywność swoich produktów w czasie.

Integracja Zakupy Google Shopping z WooCommerce

Korzystanie z usług Zakupy Google Shopping to idealne uzupełnienie Twojego sklepu internetowego. Usługi Google Shopping zapewnią Twojemu sklepowi internetowemu rozpoznawalność, a obecność w Merchant Center wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarce Google i zwiększenie rozpoznawalności Twojego sklepu internetowego oraz sprzedawanych produktów.

Merchant Center

Aby reklamować produkty w Zakupy Google Shopping, musisz mieć konto Merchant Center.

Zakupy Google

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Zakupy Google Shopping i Merchant Center prosimy o kontakt

Zakupy Google Shopping

Zakupy Google Shopping

250 zł

  • Integracja sklepu WordPress Z Zakupy Google Shopping

  • Integracja bez pakietu sklepu 300 PLN

Co to jest Google Merchant Center?

Google Merchant Center to narzędzie służące do przesyłania danych produktów oraz informacji z Twojego sklepu WordPress. Umożliwia ono również udostępnianie Twoich produktów w Zakupach Google, reklamach produktowych i innych usługach Google. Sklep WordPress jest zintegrowany z Zakupami Google dzięki platformie Merchant Center.

Dzięki takiej integracji możesz wyświetlić swoje produkty klientom, którzy szukają w Google dokładnie tego, co oferujesz. Bezpośrednia integracja WooCommerce z Google Merchant Center pozwala na generowanie plików XML (product feed) do integracji oferty sklepu z wynikami wyszukiwania Google.

Dostępność do klientów z całego ekosystemu Google

Docieraj do klientów wszystkich usług Google. Merchant Center zapewnia więcej możliwości zakupowych niż same reklamy. Prezentuj swoje produkty kupującym w kanałach płatnych i bezpłatnych, wyświetlając informacje o produktach w ekosystemie Google: Wyszukiwarka, Zakupy Google, Reklamy produktowe, Grafika, Youtube, Mapy.

Dokładne informacje o produktach

Zadbaj by Twoi klienci, korzystali zawsze z aktualnych informacji. Dzięki Google Merchant Center masz pewność, że potencjalni klienci korzystający z usług Google zawsze widzą poprawne informacje o Twoich produktach, takie jak cena i dostępność.

Uzyskiwanie większej liczby statystyk

Korzystaj z pełnych raportów Google, które pozwolą Ci ocenić, jak radzisz sobie w programach powiązanych z Merchant Center. Znajdziesz w nich przydatne statystyki dotyczące cen, promocji i innych możliwości wspierających Twoją strategię e-Commerce.

Integracje Marketing

Zwiększ zasięg i sprzedaż w Twoim sklepie WordPress, wybierając dodatkowe integracje marketingowe. Dzięki nowym integracjom i rozszerzeniom sklep internetowy będzie dopasowany do Twoich potrzeb i w łatwiejszy sposób dotrze do nowych użytkowników.

Integracja zakupy Google

250 zł

Zapewnij wygodę zakupów klientom, którzy szukają produktów dostępnych w Twoim sklepie w wyszukiwarce Google.

Integracja sklep Facebook

250 zł

Popularność Facebooka powoduje, że może to być jeden z najważniejszych kanałów sprzedaży dla Twojego sklepu.

Integracja sklep Instagram

350 zł

Prezentowanie i sprzedawanie produktów obecnych na zdjęciach dodając odnośnik do kupienia produktu.

Integracja z Allegro

500 zł

Dzięki integracji możesz bezproblemowo zarządzać aukcjami i sprzedażą sklepu w jednym miejscu.

Integracja z AliExpress

Możliwość bezpośredniego importu i sprzedaży produktów z AliExpress w Twoim sklepie dropshipping.

Integracja Amazon

250 zł

Bezpośredniego integracja sklepu WooCommerce milionami klientów w globalnej sieci marketplace Amazon.

Integracja Ceneo

200 zł

Pozyskiwanie nowych klientów i zwiększenie zaufania dzięki obecności w najpopularniejszej porównywarce cen.

Integracja z Homebook

250 zł

Homebook to największa w Polsce platforma i porównywarka cen dedykowana wnętrzom.

Integracja z Pinterest

350 zł

Prezentowanie i sprzedawanie produktów obecnych na zdjęciach przez bezpośredni odnośnik do kupienia produktu.

Integracja z Domodi

200 zł

Domodi to największa w Polsce platforma modowa i porównywarka cen dedykowana odzieży, dodatkom i obuwiu.

Integracja z OLX

200 zł

Zyskaj dodatkowy kanał sprzedaży. Wystawianie ogłoszeń OLX bezpośrednio na podstawie produktów w sklepie.

Integracja Opineo

200 zł

Integracja Twojego sklepu WooCommerce z największym serwisie oceniającym sklepy i produkty.

Integracja z SalesManago

300 zł

SalesManago to najpopularniejsza platforma do automatyzacji marketingu w sklepie internetowym.

Integracja TikTok Business

250 zł

Zaprezentuj swoje produkty użytkownikom TikTok. Twórz kampanie reklamowe i docieraj do użytkowników dzięki TikTok dla WooCommerce.

Integracja Meta Pixel

150 zł

Dodaj kod Facebook Pixel, który umożliwia monitorowanie działań klienta w sklepie oraz mierzyć i optymalizować skuteczność reklam.

Poznaj nas i stwórz z nami sklep WordPress!

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe WordPress WooCommerce, administrujemy, wspieramy rozwój sklepu, dbamy o pozycję w Google. Tworzymy dedykowane wtyczki WooCommerce.

Zadzwoń 730 170 330, wyślij brief, albo napisz do nas maila kontakt@sklepwordpress.com, aby otrzymać informację cenową odnośnie projektu sklepu WordPress lub innej usługi WordPress.