WooCommerce co to jest
2 lip 2021
18 minut

Co to jest WooCommerce?

Co to jest WooCommerce i dlaczego platforma WordPress WooCommerce jest idealnym narzędziem do stworzenia Twojego sklepu internetowego? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w naszym poradniku „WooCommerce – krok po kroku”. Poznaj WooCommerce!

Znasz WordPressa lub masz już doświadczenie z platformą WordPress i wiesz jak funkcjonuje ten popularny CMS nie powinno być dla Ciebie zaskoczeniem używanie sklepu opartego WordPress i WooCommerce. WooCommerce jest to wtyczka e-Commerce stworzona specjalnie w celu bezproblemowej integracji z WordPressem sklepu internetowego.

WordPress to najpopularniejsza na świecie i najbardziej wydajna metoda tworzenia stron i sklepów internetowych. Dzięki połączeniu WordPress i WooCommerce zyskasz sklep internetowy zintegrowany z Twoją stroną internetową. Dlaczego nie skorzystać z o obu rozwiązań?

Popularności powstawania kolejnych sklepów internetowych opartych o WooCommerce spowodowana jest łatwością sprzedaży produktów, administracji sklepem oraz możliwością modyfikacji i rozwoju. W sklepie WordPress WooCommerce możesz sprzedawać produkty fizyczne lub wirtualne (cyfrowe), a dzięki wielości wtyczek i ich opcji, możesz dostosować do każdej funkcji, rodzaju płatnościwysyłki, a nawet zamienić sklep na platformę dropshipping, marketplace lub B2B.


Sklep WordPress WooCommerce

Platforma WordPress dzięki wtyczce WooCommerce jest obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem e-Commerce na świecie. WordPress ze swoją elastycznością i dostępem do setek darmowych i płatnych rozszerzeń, WooCommerce zasila ponad 30% wszystkich sklepów internetowych. To więcej niż jakiekolwiek inne platformy. WordPress i WooCommerec to również największy i ważny gracz na polskim rynku.

Główną zaletą tworzenia sklepu internetowego opartego na WordPress i WooCommerce jest jego prostota i intuicyjność. Nawet nowi użytkownicy tego CMSa, szybko opanują podstawy obsługi sklepu internetowego. Dzięki zastosowaniu WordPressa jesteś w stanie samodzielnie edytować, dodawać nowe produkty i treści w Twoim sklepie internetowym.

CMS WordPress jest znanym i cenionym system do zarządzania treścią. Największe firmy, instytucje na świecie zaufały temu systemowi i zarządzają stronami za pomocą darmowego WordPressa. Platforma WordPress dodaje możliwość zarządzania nie tylko stroną, ale i sklepem internetowym, co daje również Tobie wiele ciekawych możliwości. WordPressa i WooCommerce to oczywiście idealne rozwiązanie dla osób, które znają i lubią to środowisko. To również bardzo dobre rozwiązanie dla nowych użytkowników, ponieważ jest to wyjątkowo intuicyjna platforma do nauki i obslugi.

Jeżeli, stoisz przed wyborem platformy do prowadzenia sprzedaży w sieci to WordPress i WooCommerce na pewno pojawi się na Twojej liście jako jedna z możliwości. WordPress za pewne zajmie wysoką pozycję z uwagi na niski koszt wdrożenia oraz możliwość niemalże dowolnego dostosowania pod kątem Twoich wymagań. Pamiętaj, że nie ma systemów i rozwiązań idealnych, a decydując się ostatecznie na wybór platformy WordPress, powinieneś zweryfikować wszystkie plusy i minusy. Czym jest duet WordPress i WooCommerce i jakie ma plusy i minusy, możesz przeczytać w naszych innych artykułach na blogu. Poznaj wszystkie elementy tego systemu, tak aby mieć pełną wiedzę na temat platformy i nie mieć zaskoczeń w późniejszych etapach prowadzenia sklepu internetowego.


WooCommerce poradnik krok po kroku

 1. Co to jest WooCommerce?
 2. Charakterystyka WooCommerce
 3. Wady i zalety WooCommerce
 4. Dla kogo jest WooCommerce?
 5. WooCommerce czy inna platforma?
 6. WooCommerce po polsku
 7. Czy sklep WooCommerce jest bezpieczny?
 8. Jak uruchomić sklep internetowy na WooCommerce?
 9. Aplikacja WooCommerce na smartfona
 10. Pomoc techniczna WooCommerce
 11. Ile kosztuje uruchomienie sklepu WooCommerce?
 12. Podsumowanie

Co to jest WooCommerce?

WooCommmerce to wtyczka (plugin) e-Commerce zbudowana w celu bezproblemowej integracji z WordPress. Jej głównym zadaniem jest przekształcenie strony opartej o WordPress w sklep internetowy. Wtyczka dostępna jest w polskiej wersji językowej, a sam mechanizm jej działania i obsługa jest stosunkowo prosta. W panelu WordPress możesz wprowadzać produkty, definiować ich parametry jak opisy, zdjęcia, cenę, stan magazynowy, a osoby przeglądające Twój sklep zyskają funkcjonalność koszyka i będą mogły zamówić w szybki i wygodny sposób oferowane produkty.

Oficjalna strona: www.woocommerce.com

Wtyczka WooCommerce pozwala na stworzenie pełnoprawnego sklepu internetowego w oparciu o CMS WordPressa. Z wykorzystaniem WooCommerce tworzone są nie tylko proste sklepy, stanowiące dodatek do istniejącej już strony WordPress, ale również duże, samodzielnie sklepy internetowe. System WooCommerce dają pełną kontrolę zarówno właścicielom sklepów, jak i dogodność zakupów dla klientów.

Podstawowy zaleta WooCommerce to jednocześnie jego główny minus. WooCommerce to tylko wtyczka, która pozwala zmienić WordPress w sklep internetowy. Nie będziesz mógł bez końca rozwijać takiego sklepu i w pewnym momencie natrafisz na ograniczenia w WooCommerce. Podobnie, jeśli musimy obsługiwać wiele zamówień, napotkasz pewne problemy.

Wtyczka WooCommerce jest w wersji podstawowej za darmo. Oczywiście WordPress umożliwia instalację dodatkowych płatnych funkcjonalności i rozszerzeń. Są to przedewszystkim narzędzia marketingowe i sprzedażowe niezwykle przydatne w przypadku, gdy chcesz rozbudować sklep internetowy o dane funkcje w przyszłości. Pamiętaj, jeżeli będziesz miał trudności z postawieniem sklepu WooCommerce, możesz skorzystać z pomocy agencji interaktywnej, która dokona odpłatnie wdrożenia sklepu. Planując budżet na ten cel musisz liczyć się z wydatkiem powyżej 2500 zł. Oczywiście możesz też sam spróbować założyć sklep i skorzystać ze wsparcia godzinowego przy wdrożeniu lub modyfikacji sklepu.


Charakterystyka WooCommerce

WooCommerce nie jest odrębną platformą e-Commerce. Jest to wtyczką (pluginem) do WordPress, która zmienia ten CMS w platformę e-Commerce. Wtyczka WooCommerce jest dedykowana osobom, które chciałyby założyć sklep internetowy. Jego cechą jest prostota i intuicyjność. Swoją popularność WooCommerce zawdzięcza głównie WordPressowi i działaniom wielkiej społeczności zaangażowanej w rozwój tej platformy, która zapewnia wsparcie techniczne początkującym użytkownikom.

Wtyczka WooCommerce instaluje się jak każdy inny plugin. WooCommerce daje jednak znacznie więcej możliwości rozwoju i modyfikacji sklepu od innych platform sklepowych. Jeżeli jesteś osobą początkującą, nie masz doświadczenia w obsłudze WordPressa, założenie sklep WooCommerce będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, ze względu przyjazny, intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs.

Platforma WooCommerce zapewnia pełną integrację z systemami płatności, wysyłkami, statystykami sprzedaży, itd. WooCommerce daje również pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami zarządzania sklepem, począwszy od podatków, przez kompletację produktów magazynowych, skończywszy na nadzorowaniu konta zakupowego. Ponadto WooCommerce pozwala dodawać i usuwać rozszerzenia, zmieniać wygląd i ustawienia sklepu.


Wady i zalety WooCommerce

WooCommerce jest najbardziej konfigurowalną i elastyczną platformą e-Commerce do tworzenia sklepów internetowych. Sklep oparty na WooCommerce jak każde narzędzie internetowe nie ma oczywiście samych zalet. Poniżej podajemy właściwości WooCommerce, bez rozróżnienia na wady i zalety.

 • Przeznaczony dla małych, średnich i dużych sklepów.
 • W wersji podstawowej jest w 100% darmowy.
 • Panel administracyjny WordPress jest wyjątkowo łatwy w obsłudze.
 • Bardzo duża elastyczność platformy.
 • Responsywny (możesz otworzyć swoją stronę internetową na każdym urządzeniu mobilnym).
 • System jest cały czas rozwijany i aktualizowany.
 • Możliwość rozbudowy funkcjonalności i integracji niezbędnych w sklepie internetowym.
 • Jest bezpieczny, a zastosowanie szyfrowania SSL całkowicie eliminuje problemy bezpieczeństwa.
 • Dostępny w polskiej wersji językowej.
 • Płacisz tylko i wyłącznie za dodatki, które ułatwiają zarządzanie, jeżeli nie chcesz automatyzować niektórych funkcji, możesz korzystać z możliwości darmowej wersji.
 • Ogromna ilość szablonów premium, które mogą nadać Twojemu sklepowi indywidualny wygląd.
 • Możliwość integracji WooCommerce z wysyłkami: Kurierzy, InPost czy Poczta Polska.
 • Integracja szybkich płatności jak Tpay, DotPay, Przelewy24, PayU i PayPal,
 • Możliwość robienia zakupów jako gość lub po założeniu konta.
 • Możliwość prowadzenia bloga.
 • Bardzo dobra integracja z SEO.

Dla kogo jest WooCommerce?

System WooCommerce polecany jest szczególnie małym i średnim sklepom. Stanowi świetną alternatywę dla płatnych platform abonamentowych służących do tworzenia sklepu internetowego. Na WooCommerce decyduje się też wiele osób, które prowadziły blogi, portale lub strony administrowane przez WordPress i chciałyby rozbudować je o moduł sprzedażowy.

Współpracując z doświadczoną agencją interaktywną, można stworzyć, profesjonalny i prosty w obsłudze sklep internetowy WooCommerce. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasz sklep rozwijał się, wraz ze zwiększającym asortymentem, to WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Jeżeli nie masz jeszcze własnej strony, to wystarczy, że wykupisz domenę i hosting, potrzebną do zainstalowania WordPressa, a będziesz miał już tak naprawdę wszystko, co potrzebne do uruchomienia sklepu internetowego. W internecie znajdziesz gotowe motywy bezpłatne i premium, które pozwalają dopasować wygląd sklepu do Twoich oczekiwań, zgodnie z twoją koncepcją. WooCommerce jest wtyczką, która posiada setki rozszerzeń i żyje w zasadzie własnym życiem. Developerzy, agencje interaktywne tworzą do niego osobne, dedykowane wtyczki wzbogacające je o dodatkowe funkcjonalności. W przypadku, gdy brakuje Ci konkretnej funkcji, wystarczy wyszukać odpowiednią wtyczkę i wybrać interesujące Cię rozszerzenie.


Jakie sklepy i firmy powinny zdecydować się na WooCommerce?
 • firmy, które chcą korzystać z zaawansowanych i profesjonalnych możliwości WordPressa
 • sklepy, które nie mają nietypowych, bardzo zaawansowanych potrzeb rozwojowych
 • małe i średnie sklepy nastawione na szybki rozwój i wzrost
 • sklepy, które dzięki skutecznemu pozycjonowaniu SEO chcą osiągnąć przewagę konkurencyjną
 • firmy, które chcą dostosować oprogramowanie do swoich potrzeb, ceniące dużą elastyczność i nowe technologie
 • sklepów, które dostrzegają ograniczenia rozwiązań sklepów abonamentowych
 • firmy, które chcą uniknąć skomplikowanego i drogiego systemu Magento

WooCommerce czy inna platforma?

Sklep WordPress WooCommerce to przede wszystkim sklep open-source, bez “gwiazdek”, abonamentu, niegenerujący nieprzewidzianych kosztów. Korzystając z WooCommerce masz nad nim pełną kontrolę, ponieważ jesteś jego właścicielem, co odróżnia go od platform abonamentowych. Nikt poza Tobą nie ma dostępu do danych sklepu, są bezpieczne, dzięki regularnym audytom i kontroli przez zespół programistów, którzy pracują przez całą dobę i rozwiązują wykryte błędy.

Wdrożenie sklepu WooCommerce to z pewnością większa inwestycja finansowa niż w przypadku uruchomienia gotowych sklepów abonamentowych. Z drugiej strony WooCommerce to narzędzie idealnie dla użytkownika, który chce, krok po kroku, samodzielnie skonfigurować i zbudować własny sklep internetowy. Przed podjęciem decyzji, czy wybieramy WooCommerce, czy inną platformę sklepów open-source, warto przeanalizować wszystkie opcje, aby upewnić się, które z nich będą bardziej przydatne w prowadzeniu sklepu internetowego. Każda platforma ma szereg zalet, które umożliwiają sprzedaż przez internet. Różnica między nimi polega na tym, że niektóre nie dają Ci dostępu do informacji na temat obsługi i rozwoju danej platformy oraz możliwości korzystania z pomocy technicznej.


WooCommerce po polsku?

WooCommerce posiada pełne tłumaczenie na język polski, a także bardzo dużą liczbę wtyczek integrujących go z dostawcami usług dla branży e-Commerce. Dzięki temu nie będziesz miał problemu z integracją sklepu internetowego z firmami wysyłkowymi, kurierami, dostawcami płatności online, systemem księgowym, Allegro oraz wieloma usługami marketingowymi. Ponadto WooCommerce jest dostosowany do polskich i europejskich wymogów prawnych jak np. RODO.


Czy sklep WooCommerce jest bezpieczny?

WordPress i WooCommerce to narzędzia bezpieczne, aktualizowane cały czas przez Automattic, twórców WooCommerce. Ale nadmierna ilość wtyczek może wpływać na bezpieczeństwo systemu sprzedaży WooCommerce. Im więcej wtyczek, tym większa prawdopodobieństwo, że dostęp do sklepu uzyskają niebezpieczne boty i osoby nieautoryzowane. Bardzo ważne jest, aby nie przesadzić z liczbą zainstalowanych rozszerzeń. Poza tym aktualizacje wtyczek premium mogą się wiązać z uiszczeniem dodatkowych opłat.

Sklep WordPress WooCommerce to bezpieczne rozwiązanie, jeżeli korzystasz z nich w odpowiedzialny sposób i pamiętasz o kilku ważnych zasadach:

 • Aktualizuj wtyczki oraz motywy na bieżąco. Nowe wersje wychodzą nie tylko z nowymi funkcjonalnościami, ale również aktualizują znalezione przez użytkowników błędy oraz luki bezpieczeństwa.
 • Instaluj i używaj tylko te wtyczki, które są sprawdzone i wiesz, że na pewno potrzebujesz ich do prowadzenia sklepu.
 • Nigdy nie instaluj wtyczek i motywów z nielegalnych źródeł.
 • Dostęp do plików WordPressa z poziomu administratora powinny posiadać tylko uprawnione osoby, czyli Ty jako właściciel sklepu i serwera, ewentualnie dodatkowy administrator wsparcia technicznego.
 • Używaj tylko skomplikowanego hasła do panelu administracyjnego sklepu WordPress oraz serwera FTP.
 • Gwarancją bezpieczeństwa jest również solidny, bezpieczny hosting z codziennymi backupami, oraz eksperckie wsparcie administracyjno-techniczne Twojego sklepu WordPress.

Jak uruchomić sklep internetowy na WooCommerce?

Jeśli posiadasz już stronę zbudowaną na WordPressie, przejdź do sekcji „Wtyczki” i dodaj wtyczkę WooCommerce. Po instalacji w panelu WordPressa znajdziesz nowe sekcje przeznaczone do wprowadzenia produktów, zarządzania zamówieniami, wysyłkami, płatnościami oraz klientami. Wszystkie rozszerzenia, wtyczki WooCommerce mają rozbudowaną i łatwo dostępną dokumentację.

W przypadku, gdy nie posiadasz jeszcze odpowiedniego serwera do uruchomienia sklepu WordPress, zapoznaj się z polecaną przez nas ofertą Hosting SSD dla WordPress od The Camels, która została stworzona z myślą o entuzjastach WordPressa.


Panel administracyjny WooCommerce

Sklep WordPress jest zarządzany z poziomu panelu administracyjnego WooCommerce zwanego Dashboardem. Z poziomu panelu nawigacyjnego możesz zarządzać Twoim sklepem, produktami, kategoriami, śledzić zamówienia, statystyki, analizy i raporty sprzedaży.


Pulpit nawigacyjny

Pulpit nawigacyjny (Dashboard) zaprojektowany został w celu uproszczenia zarządzania sklepem. Panel umożliwia szybki przegląd ważnych danych sprzedaży. Możesz go skonfigurować i dostosować do swoich potrzeb. Dzięki temu będziesz otrzymywać spersonalizowane powiadomienia i mógł korzystać z najbardziej istotnych dla Ciebie danych.


Narzędzia do zarządzania sklepem

Panel pomaga szybko uzyskać dostęp do najczęściej używanych narzędzi do zarządzania sklepem z dowolnego poziomu WooCommerce. Dla wydajnego zarządzania pracą sklepu, możesz realizować zamówienia, zarządzać stanami magazynowymi oraz moderować recenzje z poziomu panelu.

Zamówienia – panel pozwalający realizować zamówienia w sklepie oraz przeglądać historię zamówień: status, suma, nazwa klienta, czas realizacji.
Stany magazynowe – wygodny podgląd, które produkty i wariant są niedostępne lub których brakuje w sklepie.
Recenzje – podgląd recenzji klientów z możliwością moderacji i odpowiedzi.
Powiadomienia – przegląd i przypomnienie zadań, które należy rozwiązać lub wymagają uwagi menadżera sklepu.


Raporty sklepu WooCommerce

Gromadzenie i interpretacja danych pomaga obniżyć koszty, zoptymalizować zarządzanie dostawami i zwiększyć sprzedaż. WooCommerce oferuje funkcję raportów na temat sprzedaży, przychodów, podatków, popularnych i najlepiej sprzedawanych produktów, kategorii i innych. Możesz analizować 14 zmiennych, w tym całkowitą sprzedaż, sprzedaż netto, zamówienia, średnią wartość zamówienia, zwroty klientów, kupony, wysyłkę i pobrania. Raporty można szybko filtrować po danych, porównywać okresy dat i pobierać dane raportu jako pliki CSV w celu integracji z innymi systemami.


Panel informacji o klientach

Panel informacji o klientach w WooCommerce pozwala przeanalizować klientów i tym samym zwiększyć wydajność sklepu i sprzedaż. Możesz segmentować i filtrować informacje na podstawie przydatnych zmiennych, śledzić historię sprzedaży oraz eksportować i pobierać listy klientów.


Aplikacja na smartfona WooCommerce Mobile

Dzięki aplikacji mobilnej WooCommerce możesz zarządzać Twoim sklepem internetowy z dowolnego miejsca. Aplikacja WooCommerce pozwala dodawać produkty, przetwarzać zamówienia i obserwować kluczowe statystyki w czasie rzeczywistym. W aplikacji mobilnej WooCommerce dostępne są następujące funkcjonalności: Zarządzenie produktami, Otrzymywanie Powiadomień, Zarządzanie zamówieniami, Śledzenie statystyk, Przełączanie między sklepami.Jak i gdzie szukać pomocy technicznej WooCommerce?

Podczas tworzenia sklepu na WooCommerce będziesz musiał skorzystać z porad specjalistów np. w dziedzinie edycji szablonu lub wyboru funkcjonalności i kolejnych wtyczek. W rozwiązaniu Twoich problemów technicznych pomoże Ci zaangażowana społeczność WordPressa. Wystarczy zadać pytanie na Facebooku WordPressu lub forach dedykowanych tej platformie. Jeżeli Twój problem jest bardziej złożony, niezbędna może okazać się pomoc eksperta. Istnieje wiele agencji interaktywnych specjalizujących się w WooCommerce, które mogą udzielić profesjonalnego wsparcia dla sklepu WooCommerce. Koszt tej usługi uzależniony jest od skali istniejącego problemu technicznego w Twoim sklepie.


Ile kosztuje uruchomienie sklepu WooCommerce?

WooCommerce w wersji podstawowej jest darmowym rozszerzeniem WordPressa, Nie oznacza to jednak, że zbudujesz cały sklep bez żadnego wkładu finansowego. Kwota startowa jest uzależniona od tego, czego potrzebujesz i jakie chcesz mieć funkcjonalności sklepu. Im więcej funkcjonalności, tym większy koszt uruchomienia i utrzymania sklepu. Dlatego koszty uruchomienie WooCommerce wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. WordPress i WooCommerce wymaga oczywiście serwera. Kosztem, który także musimy wziąć pod uwagę, jest w tym wypadku hosting. Na rynku znajdziesz duży wybór usługodawców i hostingów. Duże firmy w pierwszym roku oferuje pakiety w bardzo atrakcyjnych cenach, które w kolejnych latach urastają do nieakceptowalnych. Korzystaj raczej z hostingów w mniejszych firmach, dla których jesteś ważnym klientem i które udzielą Tobie spersonalizowanej pomocy jako osobie początkującej. Zobacz ofertę dla WordPress od The Camels oraz skorzystaj z ich profesjonalnego doradztwa.


Jaki wybrać hosting pod sklep WooCommerce?

Może się zdarzyć, że po dwunastu miesiącach jedyny koszt, jaki poniesiesz to opłata za hosting z własną domeną. W skrajnym przypadku należy pamiętać o ewentualnych opłatach za rozbudowę wyposażenia sklepu internetowego. Wtyczki komercyjne bazują na licencjach z ograniczonym czasem wsparcia oraz aktualizacji. Całkowite koszty dla odnowień poszczególnych licencji są również trudne do ustalenia.

Jak prezentują się koszty uruchomienia sklepu na WooCommerce w pierwszym roku, wraz z integracją podstawowych wtyczek? Poniższe zestawienie uwzględnia standardowe ceny usług i integracji, niezbędnych do prowadzenia sklepu WooCommerce.

Zobaczmy więc, ile kosztuje stworzenie sklepu na WooCommerce.

 • Domena sklepu (.pl, .com): 10-100 zł/rok.
 • Hosting pod WordPress: od 80 zł/rok.
 • Motyw do WooCommerce: 0 zł – bezpłatny, brak wsparcia technicznego; 150-300 zł – zakupiony w serwisie, wsparcie przez 6-12 miesięcy; 2000-8000 zł – motyw z wdrożeniem na zamówienie, wsparcie techniczne przez 12 miesięcy, odpłatne modyfikacje po tym czasie.
 • Wtyczka płatności: 150 zł – licencja roczna, po roku niedostępne jest wsparcie techniczne i aktualizacje,
 • Integracja z kurierem: 200 zł/rok – licencja roczna, po roku niedostępne jest wsparcie techniczne i aktualizacje.
 • Integracja z Allegro: 500 zł/rok za wtyczkę lub abonament od 30 zł/miesięcznie – cena uzależniona od liczby aukcji w serwisie aukcyjnym w danym miesiącu.
 • Integracja z Ceneo, Opinie: 100 zł/rok – licencja roczna, po roku niedostępne jest wsparcie techniczne i aktualizacje.
 • Integracja z Google Merchant: 200 zł/rok – licencja roczna, po roku niedostępne jest wsparcie techniczne i aktualizacje.
 • Program do księgowania: 200 zł/rok – licencja roczna, po roku niedostępne jest wsparcie techniczne i aktualizacje.

Przy ustalaniu budżetu na start sklepu warto również rozważyć kwestie bezpieczeństwa i administracji sklepu WordPress.


Podsumowanie

Jeżeli szukasz platformy dla Twojego sklepu internetowego, chcesz to zrobić szybko i w dobrej cenie warto rozważyć połączenie WordPress WooCommerce. WooCommerce jest ciekawym i elastycznym rozwiązaniem, które daje ogromne możliwości personalizacji sprzedaży internetowej. Ilość dostępność darmowych i płatnych wtyczek sprawia, że jest on chętnie wybierany przez firmy, które chcą przenieść swój sklep do Internetu.

Za sklepem WordPress + WooCommerce przemawia nie tylko mnogość tworzonych przez społeczność dodatków, wtyczek, motywów, ale przede wszystkim stosunkowo krótki czas realizacji projektów. Tak więc jeżeli potrzebujesz estetycznego sklepu, przyjaznego odbiorcy i łatwego systemu administrowania, to jest to rozwiązanie dla Ciebie.

WordPress + WooCommerce jako oprogramowanie open source pozwala skalować i rozwijać sklep. Rosnąca kolekcja motywów i wtyczek pozwala rozszerzać i rozbudować funkcje każdego sklepu, tak aby w przyszłości spełniał on unikalne potrzeby zmiennego rynku e-Commerce.

Jeśli chcesz stworzyć prosty w obsłudze sklep internetowy, bazujący na WordPressie nasz zespół wyspecjalizowanych pracowników pomoże Tobie wdrożyć lub rozwinąć nowoczesne rozwiązania, jakie daje WooCommerce. Założenie lub przeniesienie sklepu na WordPress WooCommerce w naszej agencji to koszt w od 2500 zł netto. Jeśli chcesz otrzymać indywidualną wycenę sklepu, zadzwoń lub wypełnij formularz, w którym należy podać podstawowe informacje, a bezpłatną wycenę Twojego przyszłego sklepu WordPress prześlemy w 48h.